Legyél Te is a Hírös Agóra munkatársa! A város kiemelkedő kulturális intézménye adminisztrációs titkársági asszisztens munkakörbe keresi csapatának további tagját. Részletekért kattints, hogy mindent megtudhass az állásról.

A Hírös Agóra Kulturális Központ munkatársat keres adminisztrációs titkársági asszisztens pozícióba, kecskeméti munkavégzéssel.

Miről szól a pozíció?

Adminisztrációs feladatok, ügyintézés

  • Back office, multitasking
  • Ügyfelek fogadása
  • Központi telefonok kezelése
  • Irodaszerek rendelése
  • Tárgyaló foglalás
  • Bejövő és kimenő posta vezetése
  • A vezetők munkájának támogatása, ad hoc feladatok
  • Kimutatások készítése
  • Bejövő számlák rögzítése, kapcsolattartás a beszállítókkal, pénzüggyel
  • Tevékenységkimutatás készítése abból táblázat vezetése

Az ideális jelölt:
  • Angol nyelvtudás legalább alapfokon.
  • Pályakezdők jelentkezését is várják, de a szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Precizitás, adminisztratív beállítottság.
  • Rugalmas, tanulékony, csapatjátékos szellemiség.
  • Mielőbbi kezdés előnyt jelent.
Előnyt jelent továbbá:
  • műszaki és gazdasági adminisztrációban való jártasság
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@hirosagora.hu e-mail címen lehet.